Pucharowe święto !

W najbliższą środę nasza drużyna w ramach trzeciej rundy Pucharu Polski podejmie zespół Targowianki Targowisko z 5 ligi. Śmiało można powiedzieć, że jest to absolutny top z okregowki, więc w tym dniu na Sygneczowie odbędzie się nie lada wydarzenie. Na pewno mają kilku doświadczonych zawodników, którzy już nie raz grali w meczach pucharowych, a więc również doświadczenie będzie po ich stronie. Natomiast UKS stąpa twardo po ziemi i śmiało można powiedzieć, że w ostatnim czasie całkiem nieźle nam to wychodzi. Wszyscy liczą na sprawienie niespodzianki. Jedno jest pewne, tanio skóry nie sprzedamy. Mamy nadzieję, że pucharowe święto będzie dało zauważyć się zarówno na boisku, jak i trybunach przy licznie zgromadzonej widowni. Zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej na to piłkarskie święto, które odbedzie się już w środę. Liczymy, że nasz pucharowy sen będzie trwał jak najdłużej. Może się to udać tylko i wyłącznie z waszą pomocą!

ZAPRASZAMY !

„ damy z siebie wszystko ‘’