Półfinał jest nasz!

Po bardzo zaciętym meczu, jaki nasza drużyna stoczyła z drużyną z okręgówki- Targowianką, awansowaliśmy do kolejnej fazy Pucharu Polski. Następną rundą będzie historyczny półfinał na szczeblu wielickim. Dzisiejszy mecz od samego początku miał wysokie tempo. Pierwsza połowa była dość wyrównana, z lekką przewagą dla gości. Zarówno my, jak i oni oddalismy kilka groźnych strzałów, jednak bramkarze stali na strażyswoich bramek. Wydawało się, że druga połowa dla naszej drużyny będzie ciężka, jednak to my tego dnia pokazaliśmy siłę i zdominowaliśmy przeciwnika, który nie potrafił stworzyć żadnej sytuacji podbramkowej do końca meczu. Z minuty na minutę stwarzaliśmy coraz więcej akcji. Jedną z nich wykorzystał Kapusta, który po wycofaniu piłki przez Wajdę uderzył po długim słupku bramkarza. Parę chwil później po dalekim rzucie z autu Kapusty, precyzyjnym przyjęciu i pewnym umieszczeniu piłki w siatce przez A.Stefanika, podwyższyliśmy wynik. Do samego końca prowadziliśmy grę i mogliśmy wygrać ten mecz wyższym wynikiem. Nasza drużyna pokazała, że drzemie w niej potencjał, grając jak równy z równym, a momentami dominując nad zespołem z wyższej ligi.

Chwała zawodnikom za wspaniały sukces, na który ciężko zapracowali i kibicom za liczny doping!

Do zobaczenia już w niedzielę, na derbach z Wilgą!

UKS Sygneczów- Targowianka Targowisko 2:0 (0:0)