KLASA!

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie- UKS Sygneczów 0:4

Tym jednym słowem można opisać grę naszych zawodników. Od samego początku mieliśmy pomysł na ten mecz, z kolei przeciwnik miał duże problemy z rozgrywaniem swoich akcji. Wszystko zaczęło się od rzutu karnego, podyktowanego po faulu na Wajdzie, który wykorzystał Kapusta. To była jedyna bramka w pierwszej połowie meczu. Drugą część Węgrzcanka rozpoczęła z animuszem, jednak to my zadaliśmy kolejny cios, po asyście Guzika bramkę zdobył Malec. Jak się okazało nie była to jego ostatnia bramka, po błędzie bramkarza z linii końcowej boiska wkręcił piłkę do pustej bramki. Nasza drużyna mądrze i spokojnie rozgrywała piłkę, szanowaliśmy jej posiadanie, co przełożyło się na ostatniego gola w tym spotkaniu. Zdobył go Mól, który wyprowadził w pole dwóch obrońców i pokonał bramkarza. Wydaje się, że wynik 0:4 jest najmniejszym wymiarem kary, ponieważ mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji. Drużyna gospodarzy mimo licznej i mocnej kadry nie potrafiła nam się postawić. Tego dnia największym bohaterem spotkania była cała drużyna, która ciężko pracowała na ten sukces.

Dziękujemy za doping!

Kto wygrał mecz? UKS!