HIT KOLEJKI !

Nie boimy się nazwać tego spotkania hitem. O naszym przeciwniku można było usłyszeć wiele pozytywów, mocno wzmocnili swoją drużynę na nowy sezon, to zdecydowany faworyt. My jesteśmy pewni swego, wiemy jakie mamy cele i znamy wartość swojej drużyny. To są powody dla których warto przyjść na ten mecz. Wszyscy zdają sobie sprawę, że to jest jeden z głównych kandydatów do awansu. W pierwszej kolejce zaliczyli falstart. Tym razem zagrają u siebie więc na pewno będą chcieli zdobyć komplet punktów. Przeciwnicy mogą pochwalić się zawodnikami którzy w przeszłości rozgrywali mecze na zdecydowanie wyższym szczeblu. Jednak my jesteśmy dobrze przygotowani i czekamy na niedzielne spotkanie. Wszyscy zawodnicy wierzą w swoje umiejętności i jadą na mecz z celem przywiezienia trzech punktów na Sygneczów. Przy odpowiednim wsparciu kibiców jesteśmy w stanie wiele osiągnąć. Liczymy na was! Zapraszamy w mamy nadzieję piękne, niedzielne popołudnie wszystkich sympatyków na wielkie piłkarskie widowisko. Określenie mianem hitu kolejki zobowiązuje… Dlatego zróbmy tam wielki, liczny doping!

WYJAZD RZECZ ŚWIETA

„tylko 3 punkty, UKS…”