Złomex - UKS 2-0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą..

Wiedzieliśmy,że to będzie trudny pojedynek, jednak z przebiegu meczu absolutnie nie zasłużyliśmy na porażkę. Od początku to gospodarze prowadzili grę i już w pierwszej minucie meczu pomocnik przeciwników zdecydował się na uderzenie z 30 metrów i niestety nasz golkiper tylko odprowadził piłkę wzrokiem. W dalszej części również zawodnicy z Branic prowadzili grę, jednak bez większych korzyści. Bardzo dobrze spisywała się nasza linia obrony. Pod koniec pierwszej części mieliśmy kapitalną okazję do zdobycia bramki jednak nasz napastnik niepotrzebnie przyjmował piłkę, miał zaledwie kilka metrów do bramki. Oprócz tej akcji mieliśmy jeszcze groźny rzut wolny i kilka ciekawie zapowiadających się akcji. Na drugą odsłonę wyszliśmy zdecydowani w pogoni za przeciwnikiem. Tym razem to my byliśmy stroną dominująca i stwarzaliśmy wiele okazji, a dwie z nich na pewno były stuprocentowe. Po raz kolejny zawiodła skuteczność naszych napastników. Kilka chwil później znowu rzut wolny i tym razem piłka wylądowała na poprzece. Pod koniec spotkania nasz zespół się otworzył a Złomex wyprowadził kontrę, po dość niefrasobliwej interwencji obrońcy dobił nas na 2-0.

Josi, dzięki ! Szacun