Iskra Zakrzów- UKS Sygneczów 2:2

Nasza drużyna musiała rozegrać ten mecz w nieco okrojonym składzie. W pierwszej połowie przeważającą drużyną była Iskra, to ona prowadziła grę, ale nie potrafili tego wykorzystać. W 20 min po wrzutce z lewej strony Guzik wykazał się największym sprytem i wymijając obrońcę wsadził piłkę do bramki. Zakrzów rozjuszony po tym golu ruszył do ataku. Po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik Iskry trafił w poprzeczkę, niestety piłka spadła pod nogi przeciwnika, który umieścił ją w bramce. Chwile po tym, przeciwnik dobił nas kolejną bramką. Po przerwie nasza drużyna zmieniła taktykę, która przyniosła nam jeden punkt w tym spotkaniu. Nasi zawodnicy starali się rozgrywać piłkę, dążąc do remisu. W końcówce meczu piłka wybita przed pole karne trafiła pod nogi Kuzikowskiego, który fenomenalnym strzałem z dwudziestu metrów strzelił wyrównującą bramkę. Ogromne brawa należą się dla naszych chłopaków, którzy swoją ambicją potrafili wywieźć punkt z ciężkiego terenu.

Dziękujemy za doping!