Przed nami daleki wyjazd.

Nasza drużyna w ramach 18 kolejki uda sie na potyczkę do Nowego Brzeska z tamtejszą Nadwiślanką. Drużyna gospodarzy po ostatnim zwycięstwie znajduje sie na fali wznoszącej i w tym spotkaniu będzie zdecydowanym faworytem. Grają ciekawą piłłkę i śmiało mogą aspirować o wyższe lokaty w tabeli. Na pewno w tym spotkaniu będą chcieli zdobyć komplet punktów, co pozwoli im na dogonienie czołówki. Natomiast w naszej druzynie ciężko doszukiwać się pozytywów, ponieważ ostatnie wyniki nie są zadawalające oraz kilku graczy z podstawowego składu poprzez kontuzje wypadło z kadry na ten mecz. Liga kosztuje nas wiele zdrowia co pokazują kontuzje. Jednak jednego możecie być pewni, zawsze będziemy walczyc o trzy punkty i zawsze zostawimy mnóstwó serca za UKS. Zapraszamy na wyjazd !