Lider na kolanach !

Wczorajszy pojedynek zakończył się wynikiem 0-3 dla UKS-u. Mecz mógł się podobać ponieważ nie zabrakło w nim niczego co w futbolu jest najpiękniejsze. Zarówno zawodnicy Piasta, a w szczególności my zagraliśmy bardzo dobry mecz. Obie drużyny od początku chciały grać w piłkę i rozgrywać od tyłu, jednak tego dnia potrafiliśmy zrobić to lepiej. Zaczęliśmy od bramki Stefanika przed przerwą, który na raty zdobył bramkę. Jednak kluczową interwencją w tej połowiepopisał się Dybała, broniąc sytuacje sam na sam przy stanie 0-0. Po przerwie wyszliśmy pewni swego chcąc grać przez cały mecz swój futbol. Kilka minut po przerwie Kuzikowski wykorzystał podanie Kapusty i zrobiło się 0:2. Następna sytuacje stworzył Guzik i dobił rywali na 0:3. Cały czas mieliśmy kontrole wydarzeń na boisku i jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Gospodarze zdołali oddać niebezpieczny strzał w poprzeczkę, jednak tym razem szczęście nam dopisało. Po bardzo dobrym meczu nasza drużyna z trudnego terenu przywozi trzy punkty. Po meczu była radość wspólnie z kibicami, którzy pomimo sporej odległości obu miejscowości zawsze są z nami i nas wspierają.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE I WSPARCIE.
Do zobaczenia w sobotę przed nami kolejna ciężka przeprawa.