Kolejny mecz już w najbliższą sobote !

Dwie kolejki ligowe już za nami, musimy szybko zapomnieć o wysokiej wygranej w Winiarach i przygotować się odpowiednio na sobotni mecz z drużyną Piłkarza Podłęże. Przeciwnik absolutnie z górnej półki. Nie przypadkowo co sezon walczy o awans i zajmuje lokaty na podium. Za nami dwa dobre mecze w naszym wykonaniu który rozbudzają w każdym pełen optymizm. Jednak nie możemy popadać w samozachwyt. Cały czas pracujemy nad tym aby doskonalić swoje umiejętności. W sobotę niestety znowu pojawi się kilka absencji w naszej drużynie. Wszyscy mamy na uwadze to iż intensywny tydzień jeszcze trwa. Jednak na pewno nie zabraknie nam charakteru i woli walki. Liczymy na tłum kibiców, głośny doping i piękne widowisko piłkarskie. Zabierzmy znajomych, kolegów i najbliższych. Do soboty !

SOBOTA 17.00