Czas na derby!

Tym razem nasz zespół w najbliższej kolejce ligowej czekają derby z lokalnym rywalem z Kożmic Wielkich czyli Wilgą. Przed meczem patrząc na formę obu drużyn, spotkanie zapowiada się na niezwykle emocjonująco. Samo słowo derby dodaje tu pikanterii. Przeciwnicy od samego początku prezentują dobrą formę punktując w lidze. Na pewno jest to drużyna która w swoich szeregach posiada przede wszystkim dużo doświadczenia. Dodatkowym atutem jest ich boisko który nie jest przystosowane do gry w piłkę i pozostawia wiele do życzenia. Jednak nam w tym sezonie nic nie jest straszne i jedziemy pełni naładowani pozytywną energią. Wszystkich życzeniem jest to aby trzy punkty z derbów przyjechały na Sygneczów. Zapraszamy wszystkich kibiców, tych z Sygneczowa i nie tylko… Również na trybunach pokażmy swoja jakość w postaci dopingu. Mamy nadzieje, że zawodnicy obu drużyn dostosują się do rangi meczu.
ZAPRASZAMY 

W DERBACH TYLKO ZWYCIĘSTWO !