Derby są nasze !

W derbowej potyczce zwyciężył UKS Sygneczów, pokonując rywala zza miedzy 2:0.Tego dnia najważniejszy był wynik, a nie styl, ani sposób rozgrywania meczu. Nasi zawodnicy mając za sobą bardzo trudne spotkanie pucharowe zagrali wyrachowane zawody. Trener miał konkretny plan, który drużyna realizowała przez cały mecz. Od samego początku kontrolowaliśmy to widowisko. Oba zespoły rozpoczęły bardzo ostrożnie, czekając co zrobi przeciwnik. W jednej z pierwszych akcji Kapusta zdecydował się na strzał z dystansu, czego efektem piłka wylądowała w samym okienku bramki, dając nam prowadzenie 1:0. Przed przerwą stworzyliśmy jeszcze kilka ciekawych sytuacji, jednak bez podwyższenia wyniku. Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza odsłona. Po raz kolejny zdobyliśmy bramkę, tym razem Drobniak wykończył akcję, dając nam prowadzenie 2:0. Przeciwnicy z Koźmic nie potrafili stworzyć tego dnia zagrożenia. W rezultacie przywozimy na Sygneczów trzy punkty!

Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniały doping ! Oby tak dalej!
Przed nami kolejne, bardzo wymagające mecze. Nie może Was tam zabraknąć.