Zryw Szarów - UKS 3-0

Niestety ponosimy kolejną już porażkę. Postaramy się w skrócie opis mecz. Zaczniemy od tego, że streszczenie tego meczu na pewno wszyscy powinni przeczytać ponieważ tego dnia kibiców z Sygneczowa dotarło tylko dwóch. Zarówno wynik jak i ilość kibiców to duży zawód... Wracając do meczu, po raz kolejny gramy w bardzo okrojonym składzie. Wiele zmian powoduje, że drużynie brakuje zgrania i zrozumienie w pewnych zagraniach. Przeciwnicy przez 90 minut mieli spotkanie pod kontrolą. Wynik absolutnie sprawiedliwy. Naszym jedyn zagrożeniem tego dnia były rzuty wolne wykonywane przez Kapuste, pierwszy strzał bramkarz sparował na słupek natomiast drugie uderzenie wylądowało na poprzeczce. Świetną okazje miał Drobniak który strzelił tuż obok słupka po dograniu Bajorka z boku boiska. Tego dnia tylko na tyle było nas stać. Dużym brakiem okazał się doping. Zawodnicy schodząc z meczu podkreślali, że towarzyszyło im dziwne uczucie właśnie z tego powodu.
My jako fan page chcieliśmy przypomnieć, że miejsce oraz wyniki z obecnego sezonu na początku rozgrywek bralibysmy w ciemno więc nie rozumiemy, że po kilku niepowodzeniach u niektórych zawodników bądź kibiców widać rozczarowanie. Jesteśmy z was dumni! Przed nami dwa ostatnie mecze. Zróbmy wszystko aby wygrać i stworzyć doping jakiego jeszcze nie było.

WSZYSCY DO Śledziejowice!