Zakończone z sukcesem!

W ostatnim ligowym meczu nasz zespół pokonał przeciwników z Czarnochowic 6-0. Od samego początku nasza drużyna dominowała i szybko strzelone bramki pozwoliły na spokojny przebieg meczu. Od pierwszych minut stwarzaliśmy sytuacje strzeleckie, jednak dopiero po kilkunastu zaliczyliśmy pierwsze trafienie, po zagraniu zza linii obrony Mól przelobował bramkarza. Po wznowieniu gry przez gospodarzy i szybkim naszym przechwycie padł kolejny gol, również strzelony przez Móla. Po chwili dołożył kolejną bramkę. Warto podkreślić, że jest to zawodnik który dopiero zaczyna przygodę w seniorskiej piłce, a już się wpisał hat-trickiem. Na 4-0 podwyższył Wajda. Po przerwie w naszych szeregach widać było dużo luzu. Nasi zawodnicy nie forsowali już tempa gry, starali się utrzymywać przy piłce. Piątą bramkę zdobył Kapusta po wrzute z rzutu rożnego. Kanonadę strzelecką zakończył Guzik. Dzięki naszemu zwycięstwu i porażce drużyny z Podłęża nasz UKS zakończył sezon na ósmym miejscu! Jest to na pewno zasłużone i wysokie miejsce.

Dziękujemy za doping i za to, że jesteście z nami !