UKS Sygneczow - Wiarusy Igołomia

W ramach 16 kolejki ligowej nasz zespół będzie gościł porzeciwników z Igołomi. Szybko musimy ochłonąć po pucharowych emocjach i wrócić do rzeczywistości jaka nas czeka na ligowych boiskach. Mam nadzieje, że nasi zawodnicy szybko zregenerują siły i będą gotowi na ten bardzo ważny mecz. To spotkanie może okazać się kluczowe bo odpowie nam na pytanie czy w dalszym ciągu będziemy liczyć sie w walce o piątą lige czy sie od tego celu jeszcze bardziej oddalimy. Zadanie czeka nas bardzo trudne ponieważ drużyna Wiarusów preferuje dobrze już znany dla nas styl. Tego dnia na pewno będzie potrzebny wasz głośny doping. Nikt tego nie ukrywa, że wasze wsparcie jest zawsze kluczowe. Zapraszamy kibiców w sobotnie popołudnie do Sygneczowa. Nie może Cie zabaknąć :)