UKS Sygneczow - Wegrzcanka Wegrzce Wielkie 0-4

Niestety przegrywamy ważny mecz. Wynik spotkania zupełnie nie odzwierciedla tego co tak naprawde wydarzylo się w sobotnie popoludnie. Przez pierwszą połowę nasz zespół kontrolowal to co działo sie na boisku. Straciliśmy bramka po błędzie indywidualnym. Zaraz potem został podyktowany dla nas karny jednak strzał Kapusty fenomenalnie wybronił bramkarz. Na drugą polowe wyszliśmy z bojowym nastawieniem jednak drużyna z Wegrzc cały czas wybijala nas z gry. Widać było różnice w doświadczeniu zawodników. Bramka na 0-2 absolutnie podciela nam skrzydla. Niestety padła ona znowu po tzw. wielbłądzie. Po kolejnych bramkach również mozna dopatrzec się błędów. Szkoda tego co bylo. Trzeba sie szybko odbudować bo w środę już puchar. Dzięki za liczne przybycie i doping.

Wszyscy na puchar