Siła trybun !

Przed nami pozostała już końcówka pierwszej rundy. W 11 kolejce naszej ligi podejmować będziemy Zryw Szarów. Drużyna która znajduje się w czubie tabeli. Można powiedzieć, że jest to kolejny zespół który przed sezonem przeszedł kilka zmian w swoich szeregach, zmiana trenera, kilku zawodników. Jednak jak tabela pokazuje tak jak w poprzednim sezonie Zryw należy do topowych rywali. W naszej kadrze nic nie powinno zakłócić przygotowań do ostatnich meczy. Wierzymy z dużym optymizmem, że wszystko pójdzie według określonego planu. Będzie to przed ostatni mecz na naszym stadionie i wszyscy w klubie mają nadzieję na dużą frekwencje na trybunach i przede wszystkim ogromne wsparcie dla naszych zawodników. Pamiętajmy o tym, że tylko razem możemy prezentować wspaniały UKS i to my kibice jesteśmy siłą dającą naszym zawodnikom.
Zapraszamy wszystkich kibiców 