Pucharowa strzelanina! UKS - Targowianka 7-3!

Pucharowa strzelanina!                UKS - Targowianka 7-3!

Kwieciński x2, Sitko x3, Guzik, Stefanik

Ten mecz na pewno utkwi w głowach wszystkich kibiców. W jednym spotkaniu mogliśmy zobaczyć aż dziesięć goli, z czego siedem to zdobycz naszej drużyny. Jak na ten etap przystało każdy spodziewał się bardzo trudnej przeprawy. Jednak przeciwnik absolutnie nie był wstanie nam przeszkodzić w awansie. Patrzą okiem kibica można odnieść wrażenie, że to tylko siedem goli.Nasz zespół raz po raz dochodził do bardzo dogodnych sytuacji, przeważnie były to pojedynki sam na sam z bramkarzem. Zagraliśmy dobry mecz, jednak skuteczność oraz kilka innych mankamentów można było zauważyć. Nasi zawodnicy zasługują na ogromne brawa. Dzisiejszy dzień to na pewno czas na świętowanie tak dużego zwycięstwa. Od jutro zaczynamy myśleć już o lidze, która czeka nas w najbliższą sobotę na Sygneczowie.