PUCHAR POLSKI !

UKS Sygneczów rozpoczyna zmagania piłkarskie od pojedynku w Pucharze Polski. Sam tytuł tych rozgrywek elektryzuje wszystkich, zarówno zawodników, jak i kibiców. Każdy zdaje sobie sprawę, że jest to zaledwie jeden mecz który daje awans do kolejnej rundy (w przypadku remisu decydują rzuty karne). W pierwszej rundzie zmierzymy się z zespołem Conty Sułków, czyli beniaminkiem A-klasy. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że jest to zespoł który sprawiał nam sporo kłopotów. Jednak to jest mecz pucharowy który na pewno rządzi się swoimi prawami. Na pewno zawodnicy, jak i kibice czekają na te mecze o stawkę z utęsknieniem. Od strony sportowej będziemy gotowi na bój o awans do następnej rundy. Mamy nadzieję, że kibice w tym dniu dopiszą w Sułkowie w dużej liczbie i po długiej przerwie znowu odśpiewają głośne " jesteśmy zawsze tam !!' Zapraszamy ! Emocje będą gwarantowane :)

WSPIERAMY NASZYCH W SUŁKOWIE !

"puchar jest nasz, puchar do nas należy.."