Pójść za ciosem !

W najbliższa majowa niedzielę czeka nas wyjazdowy mecz w Szarowie z tamtejszym Zrywem. Po ostatnim zwycięstwie w Sygneczowie zawiało optymizmem i nareszcie radością. Jednak przed nami mecz z przeciwnikiem z absolutnie górnej półki. Przeciwnicy prezetują bardzo ładną dla oka i przede wszystkim ofensywną piłkę, który każdy kibic potrafi docenić. Najlepiej świadczą o tym ostatnie wyniki. W naszym zespole po raz kolejny będziemy borykać się z kilkoma absencjami kadrowymi. Jednak zawodnicy zdecydowanie odżyli po ostatniej wygranej i mają nadzieję, że pójdą za ciosem i po raz kolejny zdobedą trzy oczka. Już dziś zapowiadamy i zapraszamy na piłkarskie widowisko, które na pewno stworzą obie drużyny. W niedzielne popołudnie zaplanujmy wyjazd tak aby stawić się w licznym i głośnym gronie dopingując UKS w Szarowie.

GŁOŚNO,LICZNIE i FANATYCZNIE ! UKS !