Pierwszy wyjazd !

Intensywny tydzień w toku. Zapraszamy do wspierania naszej drużyny na pierwszym wyjazdowym meczu tego sezonu. W najbliższą środę udamy się do Winiar na mecz z miejscową Spartą. Jest to jedyna kolejka w tej rundzie którą będziemy rozgrywać w środku tygodnia. Po ostatnim meczu możemy dojść do jednego wniosku, że jest niesamowita różnica gry między B a A-klasą i na pewno nasi zawodnicy nie odpuszczą i będą walczyć do ostatnich minut nawet przy nie korzystnym wyniku. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w środę wszyscy będą chcieli zapunktować w tym sezonie. Można spodziewać się ofensywnego futbolu. Jedziemy pozytywnie nastawieni i liczymy na zdobycz punktową.Teraz Sparta a już w sobotę kolejny przeciwnik z aspiracjami awansu. Zaczęło się z wysoka i trzeba dać z siebie bardzo dużo aby zdobyć punkt. Liczymy na dwunastego zawodnika czyli kibiców. Zarówno dla zawodników jak i kibiców jest to dzień pracujący ale mamy nadzieję, że wszyscy sprostamy zarówno Sparcie jak i terminowi rozgrywania meczu.

Cały UKS zawsze razem !