Ostatni wyjazd tej rundy !

Przed nami ostatni mecz wyjazdowy w tej rundzie. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion do Śledziejowic, gdzie nasz UKS zmierzy sie z tamtejszym LKS-em. Mecz sam w sobie zapowiada się niezwykle interesująco. Obie drużyny walczą o jak najlepsze miejsce na zakończenie pierwszej rundy. Po kiepskim starcie drużyna Śledziejowic w ostatnim czasie zaczeła punktować. Natomiast my po trzech porażkach z rzędu znajdujemy sie na 11 miejscu. Z punktu widzenia tabeli jest to mecz o tzw. 6 punktów. UKS nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Wszyscy na Sygneczowie patrzymy ku górze tabeli. Mamy nadzieję, że po przerwie nasi zawodnicy wejdą na odpowiednie tory i ten mecz będzie punktem zwrotnym w tym sezonie. W drużynie mamy kilka absencji kartkowych, oraz kilku zawodnikow narzeka na choroby. ".. w niedziele wszyscy staniemy na nogi i pomimo przeciwności losu damy z siebie wszystko aby wygrać ten ważny mecz..." to mozna usłyszeć od zawodników. Niedzielne popołudnie, wszyscy w Śledziejowicach głośno i licznie dopingujemy nasz UKS !

Wszyscy na wyjazd !