OSTATNI MECZ RUNDY !

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz rundy jesiennej. Nasz UKS u siebie zmierzy się z zespołem LKS-u Czarnochowice. Liczymy na to, że każdy zadba o to aby znaleźć czas w sobotnie popołudnie i wspierac naszą druzynę. Przeciwnicy znajduja sie w sfrefie spadkowej, jednak po ostatnim zwyciestwie na pewno przyjadą podbudowani z checia zdobycia kolejnych trzech oczek. Hucznie zapowiadają przyjazd swoich kibiców. My natomiast mamy nadzieję na przelamanie. Liczymy na dobre zakonczenie pierwszej rundy. Pamietajmy o tym, że tylko razem wspólnymi siłami możemy tego dokonac. Po meczu nadejdzie dluga zimowa przerwa wiec przyjdźcie w licznym gronie, niech cała okolica uslyszy Wasz doping . Pozniej bedzie czas przemyslen i tęsknoty za rozgrywkami.
Sobota, 13.00! Zakończmy rundę jesienną jak najlepiej!

CAŁY UKS ZAWSZE RAZEM !