Okres przygotowawczy dobiega konca.

Nasza drużyna niedzielnym spotkaniem zakończy okres przygotowawczy, który trwał od końca stycznia. Zawodnicy wszystkie założenia treningowe spełnili w 100% i można śmiało powiedzieć, że za tydzień w sobotę będą w gazie. Zimowa przerwa między rozgrywkami trwa bardzo długo, co pozwala na odpowiednie i przede wszystkim spokojnie przygotowanie do rundy rewanżowej. Zawodnicy trenowali dwa razy w tygodniu, po drugim tygodniu doszły sparingi. Pod koniec lutego ekipa seniorów przebywała w stolicy tatr wykonując trzy jednostki treningowe dziennie z dużą intensywnością. Zakończeniem miały być dwa sparingi z klubami z wyższej ligi, z Kmitą zagraliśmy bardzo dobry mecz. Natomiast mecz z Staniątkami nie doszedł do skutku, z powodu złego stanu boiska. Weekend wolnego nasi zawodnicy poświecili na regeneracje. Niestety niektórzy zawodnicy w dalszym ciągu leczą kontuzje, których nabawili się na sparingach lub treningach. Mamy nadzieje, że wrócą na ligowy mecz w Kokotowie. W najbliższą niedziele rozegramy sparing z Rokitą Kornatka o godz. 11.00 na boisku w Winiarach. Spotkanie to będzie miało za zadanie przyzwyczaić naszych zawodników do naturalnego boiska i przestawienia się na typowe ligowe warunki. Cały UKS Sygneczów po okresie przygotowawczym patrzy z optymizmem w przyszłość i liczy na wsparcie naszych fanów w każdym meczu. Dokładnie za 8 dni rozpoczynamy rundę rewanżową.

Sparing w najbliższą niedzielę o 11, zapraszamy!