MECZ NA SZCZYCIE !

W 15 kolejce UKS Sygneczów podejmie drużynę z Węgrzc. Spotkanie już przed meczem posiada miano absolutnego hitu. Zarówno gospodarze, jak i goście toczą bezpośredni pojedynek w walce o awans. Oba zespoły obecnie plasują się na podium. Tego dnia zawodnicy mogą zdecydowanie przeskoczyc piłkarski pułap A-klasy i przenieść wszystkich kibiców do znacznie wyższej ligi. Przeciwnicy to absolutny faworyt rozgrywek. Duże pieniądze, duże nazwiska i duża presja związana z awansem. Na przeciw nim stanie nasz zespół, który raz już utarł nosa Węgrzcance. Młodzi, ambitni i przede wszystkim ludzie z pasja do piłki nożnej. Z tej mieszanki obu ekip zapowiada się wielki spektakl. W sobotnie popołudnie (mamy nadzieję , że słoneczne) zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do Sygneczowa. Postarajmy się aby kibice tego dnia pokazali siłe trybun i przede wszystkich mocno wspierali nasz UKS. Nie może nikogo zabraknąc. Zadbaj o to aby każdy o tym meczu sie dowiedział. ZAPRASZAMY :)

TYLKO ZWYCIĘSTWO, UKS...