Mamy 3 punkty!

UKS - Zryw 4-1
2 Sitko, Kapusta, Bajorek

Zdobyliśmy upragnione i długo wyczekiwane trzy punkty. Wiele rotacji w składzie, oraz kilka eksperymentów w ustawieniu zdały egzamin. Zaczęliśmy bramka po rzucie rożnym, Kapusta wyskoczył najwyżej i zdobył pierwszego gola. Chwile później Sitko kapitalnie uderzył piłkę obok bramkarza. Honorowa bramka dla Zrywu padła po rykoszecie i małemu niezrozumieniu naszych obrońców. Kolejne trafienie przed przerwa zaliczył Bajorek. Warto odnotować, że wcześniej przeciwnicy zostali rozklepani. Po przerwie podwyższył po raz drugi tego dnia Sitko po centrze z rzutu rożnego. Ważną postacią tego dnia byl Twaróg, który dobrze spisywał się przez caly mecz. Przy jednej z interwencji wyszedł za pole karne uprzedzajac napastnika przeciwników, jednak ku zdziwieniu wszystkich sędzia dopatrzył się ręki i niestety popularny Koniu musiał zejść z boiska. Szkoda, że w takim meczu sędzia zrobił fatalny błąd który spowodował niepotrzebna nerwowke. Dziekujemy za przybycie.