LIGA WRACA !

W ramach 14-kolejki A-klasy zapraszamy na mecz naszej drużyny do Podłeża. Będzie to pierwsze spotkanie rundy rewanżowej. Zawodnicy oraz kibice powrócą do tego co lubią robić najbardziej- czyli rywalizacji na boisku i trybunach. Wracamy po długiej przerwie, nasz zespół ciężko przepracował zimę i czekał na start ligi. Ostatnie tygodnie w naszym wykonaniu to sporo monotoni ale każdy wie, że to były ostatnie momenty wytchnienia. Każdy ma świadomość tego co na nas czeka. W szeregach gospodarzy tego meczu nastąpiło kilka zmian. Czy na lepsze? Okaże się to już w niedziele. Warto odnotować, że będzie to wyjazd po którym rozegramy aż cztery mecze u siebie.
Zapraszamy wszystkich kibiców tego dnia do Podłęża. Jesteśmy przekonani, że to własnie tam będzie widowisko tej kolejki.

Liczymy na Twoje wsparcie!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !