Krótki raport.

Remont :
Na naszym stadionie obecnie trwają prace modernizacyjne, związane z murawą jak i otoczeniem naszego obiektu. Po zakończeniu prac postaramy się podsumować i w kilku zdjęciach pokazać jakie czynności zostały wykonane.

Transfery:
Na pewno dołączy do nas dwóch zawodników z grupy juniorów, którzy wkraczają w wiek seniora. Są to obiecujący zawodnicy, którzy będą kluczowymi postaciami w naszym zespole (przepis o młodzieżowcach). Obecnie prowadzone są rozmowy z kilkoma zawodnikami, ale w tym przypadku transfery lubią ciszę i spokój. Na dzień dzisiejszy cała kadra zostaję w komplecie chodź propozycje były bardzo gorące.

Cel:
Stworzenie zawodnikom możliwie jak najlepszych warunków, zarówno do ligi, jak i treningów. Dalszy rozwój klubu. Zatrzymanie aktualnego składu z wprowadzeniem juniorów do pierwszej drużyny.

Do usłyszenia