Inauguracja ligi !

W najbliższą sobotę w Sygneczowie rozpocznie się inauguracja sezonu A-klasy w Wieliczce. Będzie to spotkanie, które rozpocznie się jako pierwsze w tych rozgrywkach. Jedno jest pewne, będzie to najmocniejsza liga na tym szczeblu rozgrywkowym. Każdy mecz będzie przynosił niesamowite emocje. Zaczynamy od zespołu Piłkarza Podłęże, czyli drużyny która w ubiegłym sezonie w dwóch meczach zwyciężała z nami. Przeciwnicy dokonali znaczących wzmocnień, co nie uszło uwadze mediów. Natomiast nasz zespół przeszedł kilka zmian, jednak trener zapewnia, że drużyna będzie przygotowana. Zawodnicy nie mogą się doczekać batalii o ligowe punkty. Wszyscy z upragnieniem czekamy na emocje towarzyszące ligowym rozgrywkom. Mamy nadzieje na dużą publiczność, która po dłuższej przerwie wróci spragniona futbolu. Zapraszamy w sobotnie popołudnie na stadion do Sygneczowa. Liczymy, że trybuny zapełnią się do ostatnich miejsc, będzie głośny doping, a zawodnicy stworzą piłkarskie widowisko.

ZAPRASZAMY !

Zabierz barwy i kibicuj razem z nami !