Hit, bitwa, duża stawka !

Przed nami kolejny mecz ligowy. Do Sygneczowa przyjedzie Nadwiślanka Nowe Brzesko. Przeciwnik, który na pewno swoją postawą w tym sezonie zasługuje na miano drużyny, która będzie się liczyć w walce o najwyższe cele. Obecnie zajmują trzecią pozycję w tabeli i chyba dla wszystkich drużyn ten pojedynek będzie miał duże znaczenie. Dla nas będzie to początek walki o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec pierwszej rundy. Z kolei za plecami mamy duża grupę goniącą, która czeka na nasze potknięcia. Tego weekendu będzie to najważniejsze wydarzenie ligowe A-klasowych boisk. Miano hitu nie jest nam straszne, na bitwę będziemy gotowi, a stawka to tylko dodatek. Wszyscy w klubie wierzą, że drzemią w nas ogromne możliwości. Pora to pokazać. Tego dnia nikogo nie może zabraknąć na sygneczowskim obiekcie. Doping będzie nam bardzo potrzebny. Zapraszamy wszystkich kibiców!

UCZNIOWSKI KLUB,
KOCHAMY GO,