Cel osiągnięty !

Zadanie zostało wykonane. Takim prostym zdaniem można podsumować wczorajszy mecz Pucharu Polski który nasz zespół wygrał 2-0. W ten sposób znalazł się w kolejnym etapie tych rozgrywek. Na pewno będzie to historyczny moment ponieważ UKS nigdy nie grał w trzeciej rundzie Pucharów. Wracając do wczorajszego meczu, od samego początku widać było różnicę klas miedzy zespołami. Od pierwszych minut dominowaliśmy na boisko. W efekcie po zagraniu Kapusty, Malec znalazł się sam na sam z bramkarzem co pewnie wykorzystał. W pierwszej części nasz zespół stwarzał wiele okazji strzeleckich lecz bez większych korzyści. Druga połowa miała taki sam przebieg jak pierwsza. Kapitalną asystą popisał się Żołędziowski który posłał Malca oko w oko z bramkarzem czego efektem był gol na 2-0. Niestety w tym spotkaniu Kapusta odniósł kontuzje co spowodowało, że został zmieniony w 30 minucie. Warto odnotować, że pomimo środka tygodnia i pory meczu nasi kibice stawili się na tym spotkaniu w dość licznym gronie. Dziękujemy i bawimy się dalej !