BYĆ ALBO NIE BYĆ !

Przed nami mecz, który określi o co w tym sezonie tak naprawdę będzie rywalizował UKS Sygneczów. Przyjażdza lider do którego mamy aktualnie cztery punkty straty. Przegrana oddali nas zdecydowanie on miejsca dającego awans i pozostawi jedynie marzenia o dogonieniu czołówki tabeli. Liczą się tylko trzy punkty, które zbliża nas do pozycji lidera na jeden punkt. Bodzanów udowadnia w każdym meczu, ze jest faworytem do awansu, kasując komplet oczek. Dla nas będzie to najważniejszy mecz sezonu. W naszych szeregach trwa pełna mobilizacja. Podczas tego bardzo ważnego meczu nie może zabraknąć kibiców,których serdecznie zapraszamy. Tego dnia będzie to najważnieszy mecz w okolicy. Musicie to zobaczyć. Zadbajcie aby nikogo nie zabrakło. Zapraszamy do Sygneczowa !