Bardzo ważny mecz !

W najbliższej kolejce ligowej przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Iskry Zakrzów. Będzie to spotkanie dwóch drużyn które znajdują się w podobnym miejscu w tabeli. Zarówno Iskra, jak i UKS miewa lepsze i gorsze momenty w tej lidze. Obie drużyny mogą często mówić o braku szczęścia. Po stronie przeciwnika góruje zdecydowane doświadczenie, które potrafią wykorzystać w kluczowych momentach. Przyjadą do nas po komplet punktów, który pozwoli im na środek tabeli i bezpieczną odległość od strefy spadkowej. Natomiast nasza drużyna w tej rundzie jeszcze nie zaznała smaku zwycięstwa, jednak zawodnicy mały krokami kroczą po trzy punkty. Wszyscy mamy nadzieję, że nastąpi to właśnie w tej kolejce. W dalszym ciągu będziemy borykać się z kilkoma absencjami zawodników, jednak nie powinno mieć to wpływu na cały zespół. W sobotnie popołudnie wyjdą naładowani pozytywną energią z chęcią zwycięstwa. Będzie to bardzo ważny mecz, ponieważ zwycięstwo pozwoli nam włączyć się do walki o górną połowę tabeli, natomiast porażka skomplikuje i może spowodować dłuższy pobyt w dole tabeli. W sobotę rozpoczniemy weekend majowy dlatego mamy nadzieję na komplet na trybunach, świetny doping i wygraną naszego zespołu. Rozpocznijmy majówkę w pięknym stylu. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, kibiców, całe rodziny. Bądźcie tam z nami !

„ .. idziemy na mecz, UKS w sobotę gra bardzo ważny mecz..”

WSZYSCY WSPIERAJMY NASZYCH ZAWODNIKÓW !